Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Literatura světová >

Kain - Saramago José

Kain - Saramago José

Cena:

101

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Kain - Saramago José: Mladý muž z ne zcela jasných důvodů zabil vlastního bratra. Po vraždě následoval rozsudek. Tím rozsudkem bylo vyhnanství. Muž se jmenoval Kain a jeho příběh je znám už přes dva tisíce let. Ten sta... > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem ALBATROS MEDIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ALBATROS MEDIA popsal.

Kain - Saramago José - popis

nahoru

Mladý muž z ne zcela jasných důvodů zabil vlastního bratra. Po vraždě následoval rozsudek. Tím rozsudkem bylo vyhnanství. Muž se jmenoval Kain a jeho příběh je znám už přes dva tisíce let. Ten starý příběh o vině a trestu, spravedlnosti a odpovědnosti, se dočkal různorodých zpracování. V podání Josého Saramaga je to vyprávění plné humoru a pomalu stupňovaného napětí. Kain putuje napříč světem starozákonních příběhů a občas do nich i trochu zasáhne. Setká se s Abrahámem a v poslední chvíli zaskočí za anděla s porouchaným křídlem, přijme práci v Lotově domě, vyslechne kosmologickou debatu mezi Jozuem a Hospodinem před pádem Jericha a nakonec i nastoupí na archu s Noemovou rodinou. Především však vede vzdorný dialog s bohem. Podivuje se nad jeho rozhodnutími a dožaduje se vysvětlení těch, která chápe jako nespravedlivá. A když usoudí, že člověk a bůh se navzájem nikdy nedokážou pochopit, rozhodne se k zoufalému činu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kain - Saramago José užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Romány nebo Detektivky, Scifi beletrie, Poezie.

Nejlevnější Kain - Saramago José akční ceny - Levné Kain - Saramago José

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kain - Saramago José stojí 101 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kain - Saramago José najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Literatura světová.